Historik för Forssander Karlsson, Gunilla (FP)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Arbetsmarknads-och socialnÀmnden -
led
2003-01-01 - 2012-04-26
PensionÀrsrÄdet -
led
2011-01-01 - 2012-04-26
RÄdet för funktionshindrade -
led
2011-01-01 - 2012-04-26
VÀrmlands arbetsmarknadsnÀmnd (LÀnsarbetsnÀmndens arbetsmarknadsnÀmnd) -
ers
2007-01-01 - 2012-04-26
Arbetsmarknads-och socialnÀmndens AU -
led
2007-01-10 - 2010-12-31
Region VÀrmland kommunalförbund -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
RÄdet för funktionshindrade -
ers
2003-01-01 - 2010-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2008-04-01 - 2010-10-31
Valberedningen -
led
2008-09-18 - 2010-10-31
KommunfullmÀktige -
ers
2006-11-01 - 2008-03-31
Arbetsmarknads-och socialnÀmndens AU -
ers
2003-01-01 - 2007-01-09
Vice ordförandegrupp -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
VÄrd- och OmsorgsnÀmnden -
v ordf
2003-05-16 - 2006-12-31
VÄrd- och OmsorgsnÀmndens AU -
v ordf
2003-01-01 - 2006-12-31
VÀrmlands lÀns vÄrdförbund -
ers
2003-10-17 - 2006-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2002-11-01 - 2006-10-31
ByggnadsnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
SocialnÀmnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1998-11-01 - 2002-10-31
ByggnadsnÀmnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
SocialnÀmnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)