Historik för Partanen, Gun (V)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
VÄrd- och omsorgsnÀmnden -
ers
2014-09-18 - 2014-12-31
VÄrd- och omsorgsnÀmnden -
led
2011-01-01 - 2014-09-17
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnds AU -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
Arbetsmarknads-och socialnÀmnden -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Arbetsmarknads-och socialnÀmndens AU -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Region VÀrmland kommunalförbund -
ers
2004-05-13 - 2006-12-31
RÄdet för funktionshindrade -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2002-11-01 - 2006-10-31
Kommunstyrelsen -
ers
2006-04-27 - 2006-10-31
SocialnÀmnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Samverkansgrupp för barn och ungdom -
led
1999-01-01 - 2001-12-17
SocialnÀmnden -
ordf
1999-01-01 - 2001-11-01
KollektivtrafiknÀmnden -
ers
1998-09-18 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)