Historik för Rockler, Madeleine (m)
Nämnd/styrelsePeriod
AB Karlstads kommuns Industrilokalisering -
lekmrevsupp
2001-11-02 - 2003-02-20
Kommunfullmäktige -
ers
2002-11-01 - 2003-02-20
Fritidsnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
rsupp
2001-11-02 - 2002-12-31
Kommunrevisionen -
revers
2001-11-02 - 2002-12-31
Stiftelsen Carl & Anna Lundins Minne -
ers
2001-12-12 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2000-03-17 - 2002-10-31
Stiftelsen Alfred och Herminia Löfgrens Musikfond -
rsupp
2000-12-15 - 2001-12-31
Fritidsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Kommunrevisionen -
revers
1999-01-01 - 2001-11-01
Fritidsnämnden -
ers
1998-05-29 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)