Historik för Wellerfors, Anita (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
1998-11-01 - 1999-09-23
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
1999-01-01 - 1999-09-23
Värmlands Museum -
led
1999-01-01 - 1999-09-23
Fastighetsnämnden -
ers
1998-05-29 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)