Historik för Eriksson, Anders (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads El- och Stadsnät AB -
led
2011-04-12 - 2019-03-26
Stadsbyggnadsnämnden -
ers
2011-01-01 - 2018-12-31
Stadsbyggnadsnämndens AU -
ers
2011-01-10 - 2014-12-31
Karlstads Elnät AB -
supp
2008-05-15 - 2011-03-31
Stadsbyggnadsnämnden -
led
2008-06-11 - 2010-12-31
Fritidsnämnden -
led
2004-05-13 - 2006-12-31
Fritidsnämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Fritidsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2004-05-12
Fastighetsnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1998-11-01 - 2002-10-31
Fastighetsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
1998-03-20 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)