Historik för Agneblad, Ingela (S)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Teknik- och fastighetsnÀmnden -
1:e v ordf
2019-03-01 - 2019-06-30
Teknik- och fastighetsnÀmnden -
led
2011-01-01 - 2019-02-28
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
ers.Karlstad
2015-01-01 - 2018-12-31
RÄdet för personer med funktionsnedsÀttning -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Teknik- och fastighetsnÀmndens au -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2016-04-18 - 2018-10-14
KommunfullmÀktige -
ers
2014-10-15 - 2016-04-17
Karlstads Bostads AB -
led
2011-08-25 - 2015-03-23
Mariebergsskogen AB -
supp
2011-04-12 - 2015-03-23
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Teknik- och fastighetsnÀmndens au -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2010-11-01 - 2014-10-14
Kultur- och fritidsnÀmnden -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2010-09-09 - 2010-10-31
FritidsnÀmnden -
led
2001-11-02 - 2006-12-31
FritidsnÀmndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
RÄdet för funktionshindrade -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
FritidsnÀmnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
FritidsnÀmnden -
ers
1998-03-20 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)