Historik för Wermelin, Lars (S)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Gode mÀn gÀllande jordbruks- och skogsfrÄgor -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Teknik- och fastighetsnÀmnden -
ers
2012-11-22 - 2014-12-31
Karlstads Bostads AB -
led
2007-03-31 - 2011-03-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
led
2003-01-01 - 2003-06-18
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ers
1997-12-19 - 1998-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
1998-06-17 - 1998-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)