Historik för Strömgren, Pernilla (v)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Teknik- och fastighetsnÀmndens au -
led
2007-01-01 - 2009-01-30
Teknik- och fastighetsnÀmnden -
led
2007-01-01 - 2008-11-13
NaturvÄrdsrÄdet -
led
2005-02-17 - 2006-12-31
Centrala arbetsgruppen för miljöfrÄgor -
led
1999-02-15 - 2001-11-05
Karlstads Energi AB -
supp
1999-04-17 - 2001-11-01
Tekniska nÀmnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
KommunfullmÀktige -
led
1998-11-01 - 1999-10-21
Tekniska nÀmnden -
ers
1997-10-17 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)