Historik för Eliasson, Sture (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kollektivtrafiknämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Namnberedningen -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1988-11-01 - 1991-10-31
Byggnadsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Namnberedningen -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1988-10-31
Byggnadsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Namnberedningen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)