Historik för Andersson, Nils (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kollektivtrafiknämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Räddningsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Valnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Räddningsnämnden -
supp
1987-01-01 - 1988-12-31
Brandstyrelsen -
supp
1986-01-01 - 1986-12-31
Brandstyrelsen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)