Historik för Moen, Liv (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Socialnämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
suppl
1983-02-17 - 1985-12-01
Sociala distriktsnämnden 1 -
suppl
1980-02-21 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)