Historik för Norberg, Elvy (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1992-01-01 - 1994-12-31
Byggnadsnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1989-01-01 - 1991-12-31
Byggnadsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1983-01-01 - 1988-12-31
Byggnadsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Sociala Centralnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala Centralnämnden -
suppl
1978-06-15 - 1979-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)