Historik för Jonsson, Lars (s)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Karlstads Bostads AB -
led
2003-03-31 - 2006-02-27
Karlstads Bostads AB -
v ordf
2001-11-02 - 2003-03-31
ValnÀmnden -
ers
2002-08-16 - 2002-12-31
Stiftelsen Maechels gÄva -
led
1999-01-01 - 2001-12-11
Karlstads Bostads AB -
ordf
1999-04-14 - 2001-11-01
Karlstads Bostads AB -
v ordf
1995-05-30 - 1999-04-13
Karlstads Bostads AB -
v ordf
1992-06-01 - 1995-05-29
FastighetsnÀmnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
RevisorsnÀmnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
3:e revisorsgruppen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
KommunfullmÀktige -
suppl
1973-01-19 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)