Historik för Johansson, Tage (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Fritidsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
3:e revisorsgruppen -
suppl
1988-04-22 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)