Historik för Söderberg, Kjell (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Räddningsnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Tekniska nämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Räddningsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Tekniska nämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
1:a revisorsgruppen -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Tekniska nämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1984-01-20 - 1985-12-31
Energiverkstyrelsen -
led
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)