Historik för Gustafsson, Sonia (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1999-01-01 - 2002-12-31
Vård- och Omsorgsnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1995-01-01 - 1998-12-31
Vård- och Omsorgsnämnden -
led
1995-03-01 - 1998-12-31
Socialnämnden -
led
1995-01-01 - 1995-02-28
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1992-01-01 - 1994-12-31
Socialnämnden -
led
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Socialnämnden -
ers
1993-09-16 - 1993-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1986-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
4:e revisorsgruppen -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
v ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala Centralnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
v ordf
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Sociala Centralnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1971-11-19 - 1973-12-31
Sociala Centralnämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)