Historik för Andersson, Sven-Eric (s)
Nämnd/styrelsePeriod
2:a allmänna fastighetstaxeringsnämnd -
led
1993-01-01 - 1994-12-31
Karlstads kommuns 1:A allmänna fastighetstaxeringsnämnd -
led
1991-01-01 - 1992-12-31
Tekniska nämnden -
supp
1986-01-01 - 1986-06-18
Gatu- och Parknämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-10-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1973-11-01 - 1976-10-31
Centrala byggnadskommittén -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)