Historik för Nilsson, Erland (s)
Nämnd/styrelsePeriod
2:a särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1993-01-01 - 1993-12-31
Karlstads kommuna 2:A särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1992-01-01 - 1992-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1974-12-20 - 1976-12-31
Sociala Centralnämnden -
v ordf
1974-12-20 - 1975-05-15
Kommunfullmäktige -
suppl
1972-01-20 - 1973-12-31
Sociala Centralnämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
ordf
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)