Historik för Wennberg, Erik (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Revisorer för granskning av revisorsnämndens förvaltning -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
v ordf
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1973-11-01 - 1976-10-31
Revisorer för granskning av revisorsnämndens förvaltning -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
v ordf
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1973-04-18 - 1973-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)