Historik för Lawner, Annacarin (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Byggnadsnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1973-11-01 - 1976-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)