Historik för Andersson, Uno (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Sociala Centralnämnden -
v ordf
1974-01-01 - 1974-11-21
Sociala distriktsnämnden 4 -
ordf
1974-01-01 - 1974-11-21
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala Centralnämnden -
led
1971-11-19 - 1973-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala Centralnämnden -
suppl
1971-01-01 - 1971-11-18

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)