Historik för Skeppstedt, Nils (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)