Historik för Edén, Bror (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala Centralnämnden -
v ordf
1975-05-16 - 1976-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
v ordf
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Sociala Centralnämnden -
led
1974-01-01 - 1975-05-15
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala Centralnämnden -
led
1972-12-22 - 1973-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
v ordf
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala Centralnämnden -
suppl
1971-01-01 - 1972-12-21

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)