Historik för Nilsson, Lennart I (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Skolstyrelsen -
led
1974-01-01 - 1975-09-18
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1975-02-20
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Skolstyrelsen -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kulturnämnden -
v ordf
1971-01-01 - 1971-10-21

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)