Historik för Eriksson, Henrik (cp)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunalråd -
Kråd
1974-01-01 - 1976-12-31
Budgetberedningen -
v ordf
1974-01-01 - 1975-09-18
Hälsovårdsnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1975-09-18
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1975-09-18
Kommunstyrelsen -
led
1974-01-01 - 1975-09-18
Skolstyrelsen -
suppl
1974-01-01 - 1975-09-18
Sociala Centralnämnden -
ordf
1974-01-01 - 1975-09-18
Budgetberedningen -
v ordf
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunstyrelsen -
v ordf
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)