Historik för Eng, Lars (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Idrotts- och Friluftsnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Idrotts- och Friluftsnämnden -
v ordf
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)