Historik för Warholm, Sten (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
1:e v ordf
1974-01-01 - 1976-10-31
Budgetberedningen -
led
1974-01-01 - 1975-12-18
Kommunstyrelsen -
led
1974-01-01 - 1975-12-18
Kommunalråd -
Kråd
1971-01-01 - 1974-12-31
Budgetberedningen -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Frödingsstipendienämnden -
v ordf
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunstyrelsen -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Skolstyrelsen -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala Centralnämnden -
ordf
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)