Historik för Eurenius, Malte (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunstyrelsen -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Kulturnämnden -
ordf
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
ordf
1974-01-01 - 1976-10-31
Frödingsstipendienämnden -
ordf
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
ordf
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Kulturnämnden -
ordf
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)