Historik för Åhsberg, Alf (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Bostads AB -
rev
1992-06-01 - 1995-05-29
Färjestadshallarna AB -
rev
1992-06-01 - 1995-05-22
TĂĄsans Kraftaktiebolag -
rsupp
1992-06-01 - 1995-05-22
HSB Centrala Värmland -
revers
1992-01-01 - 1994-12-31
Valnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
2:a särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
led
1993-01-01 - 1993-12-31
Alfred Löfgrens stiftelse -
rev
1993-01-01 - 1993-12-31
Stiftelsen Karlstadshus -
revers
1993-01-01 - 1993-12-31
Värmlands Museum -
rev
1993-01-01 - 1993-12-31
Alfred Löfgrens stiftelse -
rev
1992-01-01 - 1992-12-31
Karlstads kommuna 2:A särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
led
1992-01-01 - 1992-12-31
Stiftelsen Karlstadshus -
revers
1992-01-01 - 1992-12-31
Värmlands Museum -
rev
1992-01-01 - 1992-12-31
2:a revisorsgruppen -
v ordf
1989-01-01 - 1991-12-31
Revisorsnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Valnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
2:a revisorsgruppen -
ordf
1986-01-01 - 1988-12-31
Revisorsnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Valnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Organisationsnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Personalnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Organisationsnämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Personalnämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)