Historik för Johansson, Stig (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 4 -
suppl
1977-01-01 - 1979-01-18
Försäkringsnämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)