Historik för Eriksson, Ingrid (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 2 -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1979-06-21 - 1979-10-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1973-11-01 - 1976-10-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)