Historik för Wallmyr, Rune (fp)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Barn- och UngdomsnÀmnden -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Barn- och ungdomsnÀmndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
RÄdet för funktionshindrade -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2002-11-01 - 2006-10-31
Barn- och UngdomsnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Barn- och UngdomsnÀmnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Barn- och UngdomsnÀmnden -
led
1998-04-17 - 1998-12-31
Barn- och UngdomsnÀmnden -
ers
1997-06-19 - 1998-04-16

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)