Historik för Kamperin, Kjell Arne (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Turistnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-06-21 - 1979-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-06-20
Kulturnämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)