Historik för Pettersson, Anders (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Tekniska nämnden -
ers
2004-05-13 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-04-19
Skolstyrelsen -
led
1978-06-16 - 1979-04-19
Skolstyrelsen -
suppl
1977-01-01 - 1978-06-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)