Historik för Andersson, Börje E (S)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Mariebergsskogen AB -
supp
2011-04-12 - 2015-03-23
AB Karlstads StudentbostÀder -
supp
2003-03-31 - 2011-03-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
led
2003-09-19 - 2006-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
2005-01-20 - 2006-12-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ers
2003-01-01 - 2003-09-18
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ers
2000-11-24 - 2001-11-01
RÀddningsnÀmnden -
led
1999-01-01 - 1999-12-31
RÀddningsnÀmnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
AB Verkstadshus -
led
1996-09-20 - 1997-07-01
AB Verkstadshus -
led
1992-06-01 - 1995-03-29
FastighetsnÀmnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
FastighetsnÀmnden -
led
1987-07-01 - 1988-12-31
KommunfullmÀktige -
suppl
1987-06-18 - 1988-10-31
Centrala byggnadskommittén -
led
1986-01-01 - 1987-06-30
Centrala byggnadskommittén -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)