Historik för Olsson, Bengt (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1977-01-01 - 1977-12-15
Kommunfullmäktige -
suppl
1976-11-01 - 1977-12-15
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Skolstyrelsen -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)