Historik för Nylander, Bengt (c)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
ÖverförmyndarnĂ€mnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
KommunfullmÀktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-10-31
KommunfullmÀktige -
led
1973-11-01 - 1976-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)