Historik för TÄgmark, Gunilla (C)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
StadsbyggnadsnÀmnden -
led
2007-01-01 - 2014-12-31
StadsbyggnadsnÀmndens AU -
ers
2011-01-10 - 2014-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
2012-08-23 - 2013-04-18
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
ers
2011-01-01 - 2011-12-15
KommunfullmÀktige -
led
2006-11-01 - 2011-12-15
RÄdet för funktionshindrade -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
StadsbyggnadsnÀmndens AU -
ers
2007-01-10 - 2010-12-31
Valberedningen -
ers
2006-11-02 - 2010-10-31
Arbetsmarknads-och socialnÀmnden -
ers
2006-06-21 - 2006-12-31
KommunfullmÀktige -
suppl
1976-11-01 - 1978-09-21

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)