Historik för Andersson, Kjell (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1978-11-16
Byggnadsnämnden -
suppl
1977-01-01 - 1978-05-18
Kommunfullmäktige -
led
1973-11-01 - 1976-10-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1974-01-01 - 1974-09-19

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)