Historik för Gustafsson, Stig (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Kommunfullmäktige -
led
1973-11-01 - 1976-10-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1974-01-01 - 1975-12-18
Skolstyrelsen -
ordf
1974-01-01 - 1975-12-18
Skolstyrelsen -
ordf
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)