Historik för Eriksson, Stig-Åke (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1977-01-01 - 1978-12-21
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1978-12-21
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1974-04-19 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1973-11-01 - 1976-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)