Historik för Johansson, Edgar (c)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
KommunfullmÀktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
ordf
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunstyrelsen -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
KommunfullmÀktige -
2:e v ordf
1975-10-16 - 1976-10-31
KommunfullmÀktige -
led
1974-01-01 - 1975-10-15
Hamnstyrelsen -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunstyrelsen -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)