Historik för Bood, Svea (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala Centralnämnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Sociala Centralnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala Centralnämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)