Historik för Aglert, Birgitta (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1978-11-17 - 1979-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
suppl
1977-01-01 - 1978-11-16

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)