Historik för Lindgren, Lars (c)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
TĂ„san Kraft AB -
supp
2003-05-16 - 2007-03-31
Mariebergsskogen AB -
supp
2001-12-12 - 2003-03-31
Sociala distriktsnÀmnden 2 -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
SocialnÀmnden -
suppl
1982-04-16 - 1982-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 4 -
led
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)