Historik för Hed, Ulla Stina (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Konsumentnämnd -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Konsumentnämnd -
sam
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Konsumentnämnd -
led
1974-03-22 - 1976-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)