Historik för Schotte, Gunnar (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
AB Karlstads Studentbostäder -
led
2003-03-31 - 2007-03-31
AB Karlstads Studentbostäder -
led
2001-11-02 - 2003-03-31
AB Karlstads Studentbostäder -
supp
1999-04-14 - 2001-11-01
AB Karlstads Studentbostäder -
led
1998-03-20 - 1999-04-13
Hamnstyrelsen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Hamnstyrelsen -
led
1977-10-21 - 1979-12-31
Hamnstyrelsen -
suppl
1977-01-01 - 1977-10-20

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)