Historik för Ackerot, Solveig (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstad-Hammarö överförmyndarnämnd -
ers
2003-04-01 - 2010-12-31
Överförmyndarnämnden -
ers
2003-01-01 - 2003-03-31
Överförmyndarnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Central arbetsgrupp för integrationsfrågor -
ers
1999-02-15 - 2001-11-05
Överförmyndarnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Invandrarnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Överförmyndarnämnden -
ers
1998-05-29 - 1998-12-31
Invandrarnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Konsument- och Invandrarnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Konsumentnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)