Historik för Jonsson, Lillemor (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Energiverkstyrelsen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Energiverkstyrelsen -
suppl
1979-04-20 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)