Historik för Jönsson, J Erik (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Överförmyndarnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Centrala byggnadskommittén -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
1:a revisorsgruppen -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1973-11-01 - 1976-10-31
1:a revisorsgruppen -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)